Для зв'язку: [email protected]

10 років позбавлення волі за вбивство: вирок військовослужбовцю підтверджено у суді апеляційної інстанції

10 років позбавлення волі за вбивство: вирок військовослужбовцю підтверджено у суді апеляційної інстанції
186595 ПЕРЕГЛЯДІВ

За результатами судового розгляду Дніпровський апеляційний суд 12.07.2021 залишив у силі вирок суду першої інстанції, яким військовослужбовця військової служби за контрактом однієї з військових частин ЗС України визнано винним у вбивстві, тобто умисному протиправному заподіянні смерті іншій людині (ч. 1 ст. 115 КК України) та призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 10 років.

Доведено, що вказаний військовослужбовець у вересні 2019 року, розпиваючи алкогольні напої разом із товаришем, під час раптово виниклої сварки наніс йому кілька ударів в голову й різні частини тіла.

Від отриманих тяжких тілесних ушкоджень, які виявилися несумісними з життям, потерпілий помер на місці події.

Під час судових засідань обвинувачений, аби уникнути покарання, неодноразово змінював свої показання, однак суд апеляційної інстанції погодився з позицією прокурора Дніпровської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері й покаранням, призначеним судом першої інстанції, відповідно до санкції інкримінованої статті.

Теги: Дніпровська спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері,апеляція,вирок суду,вбивство,військовослужбовець

Послуги

Мої відео